Čo o nás napísali v médiách? 

Čistenie tváre v Don de la Beauté

Dnes si ukážeme ako prebieha čistenie tváre- konkrétne- mikrodermabrázia, čistenie ultrazvukom a LED terapia..Ďakujem salónu Don de la Beauté 🙂 @mambadasha

viac vo videu: Život s Dáškou

EMMA

Živí ma krása: Išla za svojím snom a dnes vlastní beauty salón

“Lucia pochopila, že ak chce byť v živote šťastná, musí robiť to, čo ju najviac baví. A to je voňavý svet krémikov. Preto sa rozhodla otvoriť si vlastný salón krásy.”

viac v článku na webe EMMA

zivi-ma-krasa-salon-krasy-bratislava-lucia-pagacova
emma-o-lucia-pagacova-aktuality-salon-krasy-bratislava

DOROTA & GRETA

Živí ma krása: Išla za svojím snom a dnes vlastní beauty salón

Ruku na srdce dámy! Ktoré z vás chodia pravidelne do kozmetického salónu? Tým myslím, aspoň tak raz za mesiac, či dva. Ja nie. Akýkoľvek presun z domu u nás vyžaduje náročnú logistiku asi ako na letisku. Manžel do večera v práci a keď poviem, že by som si rada odbehla na kozmetiku, tak sa len pousmeje, že jasné, len mi povedz kedy…. 

viac v článku na webe Dorota & Greta

kozmeticky-salon-bratislava-de-la-beaute
natacanie-v-kozmetickom-salone-bratislava

THE LESION LIST – LINDEX VIP GRAND OPENING SHOP AUPARK – BRATISLAVA

Už počas dňa sme sa mali fantasticky s ďalšími skvelými blogerkami Miškou z Dorota&Greta, Jankou z Janatini, Linduš z Lapkinn a Ivkou zo Sweet Lady Lollipop, a boli s nami samozrejme už aj naše víťazky. Naša pätica bola vybratá zo všetkých slovenských blogeriek. Od obeda sa o nás starali a krášlili nás v skvelom salóne Don de la Beauté, o ktorom vám niekedy napíšem samostatný Beauty článoček. Ako vidíte, zábava bola preveliká, šampanské, papanie, koláčiky, smiech, naše obľúbené ženské handričky, vizážistky, kaderníčky, stylista. No proste všetko TIP-TOP.

viac v článku 

oddych-v-salone-krasy-bratisava
salon-krasy-bratislava-profesionalne-licenie
krasne-zeny-v-salone-krasy-bratisava
kvalitna-voda-v-salone-krasy-bratislava

BÁJEČNA ŽENA O NAŠICH MASKÁCh

bajecna-zena-krasa-masky-na-plet
bajecna-zena-krasa-vylepsite-vyzaz

LiFe – LIFE, FASHION AND FOOD

Pedikúra zahŕňa celkovú starostlivosť o chodidlá, nohy a nechty na nohách. Mokrá pedikúra je namáčanie nôh v teplej vode so špeciálnou soľou, ktoré sa následne ošetria jednorázovým skalpelom. V salóne krásy Don de la beauté  – Bratislava pracujú s renomovanou pedikérskou nemeckou kozmetikou značky GEHWOL a prístrojom sa suchú pedikúru Satrun AT Micro.

prečítajte si viac 

zdrave-chodidla-salo-krasy

Výhodou voskovej depilácie je, že sa vytrhne chĺpok aj s korienkom, pokožka ostáva hladká približne 3-5 týždňov a nechcený porast postupne slabne. Rozdiel medzi starostlivosťou v salóne a domácou depiláciou spočíva najmä v manipulovaní s voskom. Ak nemáte skúsenosti s depilovaním, rozhodne Vám odporúčame návštevu salóna Don de la beauté, kde sa o Vás postará skúsený tím. 

prečítajte si viac 

llife-krasne-nohy-salon-krasa
pravda-lucia-pagacova-salon-krasy
pravda-komercny-rozhovor-salon-krasy-bratislava